خانه خوشحال سسیلیا :: اخبار
پوست قرمز و جوش در ناحیه بیکینی بی نهایت آزار دهنده است و بالاتر از همه جذاب است! اما چگونه می توان از این حادثه جلوگیری کرد؟ ما برای شما از افرادی که نیاز به دانستن دارند راهنمایی می کنیم: یک فریزر به ما ترفندهای مخفی خود می گوید!

چند بار این نوک شنیده ایم؟ یک توصیه خوب که معنی دارد. هنگام اصلاح در برابر جهت رشد مو، پوست تحریک می شود - این باید در هر هزینه ای اجتناب شود.

با این حال، اگر شما با جهت رشد باریک، مو حذف خیلی پاک نیست. این به کمی تمرین نیاز دارد و تنها در صورتی کار می کند که به نقطه ی بعدی توجه کنید.

بسیار مهم برای محافظت از پوست شما: تیز تیغه تیز! اگر تیغه خود را پوشیده، باید آن را بلافاصله در سطل زباله. در غیر این صورت، جوش ها در منطقه بیکینی پیش برنامه ریزی شده اند. تیغه های خشن علاوه بر اینکه پوست شما را خنثی می کند، پوست شما را تحریک می کند، زیرا شما چندین بار اصلاح نمی کنید، شما باید چندین بار از منطقه حساس عبور کنید و اکثر تی شرت های شسته شده در حال حاضر بزرگتر و جایگاه بالایی برای باکتری ها هستند.

نوک یکی دیگر از خود را برای جلوگیری از جوش و قرمزی: پس از هر دوش (مهم نیست که آیا شما تراشیده شده یا نه)، گاز منطقه فندق بیکینی. این روغن دارای خاصیت ضد التهابی و زخم های شاداب کننده است و پوست حساس را زیبایی نرم می کند.

و البته روغن نارگیل مورد علاقه ما نباید از دست رفته باشد. برای جلوگیری از اصلاح جوش، بیکینی منطقه را با روغن نارگیل بلافاصله پس از اصلاح مالش دهید.

منبع از: selskapskjoler