نه همه لب ها به عنوان شکل لب قلب شکل گرفته اند. به همین دلیل نکات و ترفندهای در مورد نحوه قرار دادن لبها و اضافه کردن حجم به آنها وجود دارد.

آیا لب های نازک دارید و دوست دارید جلوه های بصری بیشتری به آنها بدهید؟ نکته رنگ های گرم و روشن لب است که توسط یک چسب لبه پشتیبانی می شود، که باید در مورد یک سایه روشن تر از رژ لب باشد. ابتدا خطوط دورتر از لب های خود را با مداد کنتور رسم کنید. شما می توانید بر روی خطوط در بالای لب و لب هایتان نقاشی کنید. سپس روی رژ لب قرار دهید. براق لب مناسب برای افزایش لب بینایی است.

اگر لب فوقانی و لب بالا با ضخامت متفاوت باشد، می توانید به راحتی نسبت آرایش را جبران کنید. لایه نازک شما باید با یک رنگ بسیار قوی تشکیل شده و خطوط بیرونی را نیز با یک لایه چسبنده لب کمی تیره تر کنید. با لب ضخیم تر، خطوط داخلی را با همان مداد کانتور تضمین می کنید.

لب ها مانند آنجلینا جولی رویای هر زن هستند. اما دقیقا این زنان می خواهند لب هایشان را تنگ کنند. آیا شما یکی از آنها هستید؟ هیچ مشکلی نیست رنگ های بسیار سبک، تاریک یا خسته کننده برای دیدن لب ها به صورت بصری مناسب هستند. علاوه بر این، یک مداد کانتور کمی سبک تر به شما کمک می کند تا اثر آن را در لایه های خط لب داشته باشید. شما همچنین باید بدون براق لب، به عنوان بصری لب افزایش می دهد.

عینک آفتابی نه تنها باید خوب باشد، بلکه باید چشم ها را از اشعه خطرناک UV محافظت کرد. لوازم جانبی محبوب در هر شکل و اندازه و قیمت عینک ها بسیار متفاوت است: از پنج تا چند صد یورو و بیشتر می تواند یک مدل هزینه. بسیاری از خریداران برای حفاظت از چشمتان به قیمت بالا امیدوارند. آیا این هم هست؟ ما آن را آزمایش کردیم.


تعدادی از عواملی که باید هنگام انتخاب عینک آفتابی مورد توجه قرار گیرند عبارتند از: "این یک موضوع شخصی است: چشمانم چقدر حساس هستند، اما بیشتر از همه، وقتی که کجا عینک آفتابی را می پوشم؟ آیا در تعطیلات به جنوب می روم؟ ، عینک باید کمی تاریک تر از زمانی است که من از نور خورشید در آلمان بهار خوشامد می گویم، "آرمین Vogel، اپتیک را توضیح می دهد.

در آزمایش ما، عینک آفتابی از bathers در دریاچه در حفاظت از اشعه ماوراء بنفش و پرس و جو در مورد قیمت است. اولین شرکت کننده عینک های تبلیغاتی را برای 250 یورو می پوشد. دستگاه تست نشان می دهد: قیمت پرداخت شده است، عینک محافظت از چشم یک صد درصد از اشعه های خطرناک UV است. متخصص می گوید: "این در واقع یک جفت عینک است که آنها می توانند در ساحل در مالورکا در نور خورشید بسیار قوی بپوشند."

آزمایش نشان داده است که قیمت هیچ ارتباطی با حفاظت UV از عینک آفتابی ندارد. با این حال، آرمین Vogel فورا اختراع عینک آفتابی مد را بدون محافظت UV مناسب هشدار می دهد. عینک آفتابی بد می تواند خطرناک تر از یک عینک آفتابی باشد. با تشکر از این ترفندها عینک آفتابی خنک در کسب و کار را می شناسید:

1. اطمینان حاصل کنید که عینک با علامت CE مشخص شده است، زیرا با توجه به دستورالعمل های اتحادیه اروپا محافظت می شود و چشم شما به خوبی از خورشید محافظت می شود. اما مراقب باشید: علامت محافظت نشده است و می تواند به راحتی جعلی باشد. برای اینکه در مورد ایمن باشید، باید عینک هایی را که توسط یک فروشنده تخصصی بازرسی می شود، داشته باشید.

2. فقط خودتان را چک کنید: عینک ها را در حدود 50 سانتیمتر دور از خط مستقیم خود نگه دارید و آنها را کمی روشن کنید. اگر خط تحریف شده است، آن عینک های پایین تر است. هر کسی که چنین عینک بزند، ممکن است سردرد و سرگیجه باشد.